RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Luky na kolenou! V Moderátorském souboji ho Roman skolil

První Moderátorský souboj v roce 2024 na Rádiu MB opanoval Roman. Se svou skladbou od Marka Ztraceného porazil Lukyho a jeho Rybičky 48 o prsa korejské ženy. Hlasování na Facebooku Rádia MB nabídlo dosud nejvyrovnanější bitvu v historii všech jejich soubojů. Roman porazil Lukyho o pouhé dva hlasy a svého protivníka tak odsoudil k plnění velice zajímavého úkolu. Luky bude od úterý do čtvrtka nosit veškeré oblečení naruby. Takto bude muset vyrazit například i do Prahy na křest alba kapely Siluety a potkat ho bude možná na nejrůznějších místech i v Mladé Boleslavi.

„Rozhodně to budu dokumentovat a posluchačům dodám průběžné informace o tom, kde se Luky zrovna nachází. Tuhle prohru si velmi zaslouží a já posluchačům děkuju, že to vnímají stejně,“ řekl Roman po vybojované výhře.

Jeho protějšek už tak sdílný nebyl. „Nemám chuť se bavit. Určitě se hned podívám a zapíšu si, kdo hlasoval proti mě. Máte všichni velký problém“, uvedl bezprostředně po skončení souboje Luky. Nakonec ale také on uznal porážku a pogratuloval svému soupeři k těsné výhře.

Moderátorské souboje budou pokračovat. Co se týká celkových výher, Roman se ujal vedení 4:3. V minulosti musel například Luky zpívat před početným publikem v Benátkách nad Jizerou. Roman zase musel plout na loďce z Mnichova Hradiště do Mladé Boleslavi, přičemž společnost mu dělala nafukovací panna.

About Author