RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Klaudiánova nemocnice kvůli epidemiologickému vývoji přistoupila k omezení návštěvních hodin

Od pátku 15. prosince platí v mladoboleslavské Klaudiánově nemocnici změny v návštěvních hodinách hospitalizovaných pacientů. Důvodem je trvalé zhoršování epidemiologické situace ve výskytu onemocnění covid-19, akutních respiračních infekcí a chřipky.

Návštěvy na lůžkových odděleních jsou nově od 15 do 17 hodin. Na návštěvě u pacienta může být v jednu chvíli přítomna pouze jedna osoba na maximální dobu 15 minut. U pacienta se mohou vystřídat během návštěv v jeden den maximálně dvě osoby (každá max. 15 minut). Pacienta může navštívit pouze osoba bez příznaků infekce s ochranou dýchacích cest (jednorázová ústenka nebo respirátor). Před vstupem do nemocnice a na oddělení si návštěva musí vydezinfikovat ruce a dodržuje pokyny personálu. 

V tuto chvíli jsou nadále zakázané návštěvy na interním a neurologickém oddělení, kde jsou návštěvy povoleny pouze po dohodě s ošetřujícím personálem. Klaudiánova nemocnice děkuje za respektování omezení, kterým veřejnost pomáhá chránit zdraví pacientů a personálu.

Kompletní a vždy aktuální přehled návštěvních hodin lze najít na webových stránkách nemocnice zde.

About Author