RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Fandové Mladé Boleslavi si chtěli vyřídit účty s Kladeňáky a před arénou došlo k potyčce

Nedělní hokejový zápas mezi Mladou Boleslavi a Kladnem měl dohru v podobě šarvátky mezi příznivci obou klubů. Před ŠKO-ENERGO Arénou v ulici Viničná došlo ke konfliktu a k odcizení šály. Příznivci Mladé Boleslavi si tak zřejmě chtěli ještě vyřídit účty po urážkách hostujícího kotle po konci utkání.

„Agresor vběhl mezi Kladeňáky, jednomu z nich strhl z krku šálu a pokusil se s ní uprchnout. Poškozený se snažil zloděje dopadnout, ale byl napaden fanoušky boleslavského týmu,“ uvedl pro mb-net.cz velitel městské policie Tomáš Kypta. Následně podle něj došlo k fyzickému útoku, kdy rozvášnění Boleslaváci povalili okradeného muže na zem. Strážníci se nejprve pokoušeli agresory zklidnit po dobrém, ale pak museli přeci jen použít donucovací prostředky.

„Pachatel byl dostižen a omezen na osobní svobodě, strážníci poté dostali situaci na místě pod kontrolu. K události byla na místo přivolána hlídka policie ČR, která si věc na místě převzala k dalšímu šetření,“ dodal Kypta.

Fanoušci Mladé Boleslavi naopak reagovali, že informace jsou neúplné a ze značné části také nepravdivé.

O konfliktu informovaly pouze webové stránky města. Ostatní média již informační materiál od strážníků tak, jak tomu bylo v minulých letech zvykem, nedostávají.

foto: mb-net.cz

About Author