RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zveme vás na Krásnou louku, kde Luky splní sázku a ukáže kulinářské umění

Poslední Moderátorský souboj na Rádiu MB ovládl Roman, který tentokrát celkem jednoznačně porazil Lukáše, aneb skladba Hory od kapely O5 a Radeček, byla nad síly kapely Jelen a skladby Někde kolem.

Znamená to, že poražený bude vařit kotlíkový guláš na Krásné louce – a to už v neděli 9. června, kam zveme širovou veřejnost. Lahodný pokrm začne Luky připravovat během dopoledních hodin a vy se můžete těšit na živý stream, kteý budeme přenášet na Facebooku Rádia MB. V odpoledních hodinách vás rádi pohostíme přímo na Krásné louce v Mladé Boleslavi, kde pro vás bude připravena také ochutnávka a další doprovodný program.

Vítěz posledního Moderátorského souboje usedne do vítězného křesla, odkud bude vše bedlivě sledovat a ve kterém bude obsluhován poraženým, kterého tak čeká náročné odpoledne.

Sledujte Rádio MB na Facebooku a stavte se v neděli 9. června na Krásné louce v Mladé Boleslavi, kde nám Luky ukáže své kulinářské umění a kde pro nás kluci připraví fajn odpoledne.

Patříte mezi milovníky Kotlíkových gulášů? Pak vás zveme také na akci GulášFestival, která se uskuteční 22. června v Bakově nad Jizerou v areálu pivovaru Garp. Více informací o události akci, kterou Rádio MB podporuje, najdete zde.

About Author