RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zloději vykradli sklad provozovny v obci Sedlec – policisté tři podezřelé brzy chytili

Policistům z Benátek nad Jizerou se společně s kriminalisty z Mladé Boleslavi velmi rychle podařilo dopadnout tři podezřelé osoby, dva muže a jednu ženu, kteří se měli v době od 9. do 10. července vloupat do skladu provozovny smíšeného zboží v obci Sedlec na Mladoboleslavsku, informovala o tom policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

„U prodejny měli nejprve poškodit dva visací zámky u mříže a následně rozbít skleněnou výplň dveří a skladu vniknout. Tam je asi nejvíce zaujalo krmivo pro psy, protože odcizili 2 pytle psích granulí, konzervy pro psy a kočky, ale i prostředky do myčky nádobí a alkohol, to vše v celkové hodnotě asi 4 tisíce korun. Po oznámení celé události dorazili policisté na místo, kde k vloupání došlo a důkladným šetřením po okolí se podařilo zjistit 3 podezřelé osoby, 34letou ženu a 18letého a 45letého muže,“ uvedla Barbora Schneeweissová.

Policisté všem sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže ve spolupachatelství, za což jim v případě prokázání viny hrozí až 2letý trest odnětí svobody, 18letému muži hrozí až 3letý trest, protože byl za obdobnou majetkovou trestnou činnost odsouzen v posledních třech letech.

foto: Policie ČR