RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zloději se vloupali se do pobočky pošty v Loukově. Poznáte muže, nebo vozidlo na záznamech?

Zloději vykradli poštu v Loukově na Mladoboleslavsku. K události došlo 22. ledna 2023 v době krátce před půlnocí a policisté nyní hledají případné svědky.

„Kamery natočily přijíždějící vozidlo Ford Combi bez registrační značky. Ve vozidle pak byly zachyceny 3 osoby – muži, kdy jeden z nich řídil a zůstal ve vozidle. Ostatní dva muži z vozidla vystoupili a následně jeden z nich vyndal z kufru vozidla tyč, kterou otočil kameru. Právě v tuto chvíli ho kamera nejlépe zachytila, ač byl maskovaný. Spolu s druhým mužem pak rozbíjejí okno a vloupávají se do prostor pošty.

Uvnitř odcizili 4 balíčky převzaté k přepravě v hodnotě necelé 4 tisíce korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spácháni přečinu krádeže, za což hrozí pachatelům až 2letý trest odnětí svobody,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Jelikož dosavadní šetření policistů a kriminalistů nevedlo ke ztotožnění podezřelých osob, žádají policisté o pomoc širokou veřejnost. „Poznáváte muže na kamerových záznamech nebo vozidlo, kterým na místo přijeli? Pokud máte jakékoliv informace k osobám podezřelých mužů, sdělte nám je prosím na linku 158 nebo nejlépe přímo kriminalistům z Mladé Boleslavi na tel. číslo 735 785 751,“ dodala Barbora Schneeweissová.

About Author