RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zloděj v Mladé Boleslavi vykradl hotel. Vzal peníze, víno a maso

Mladoboleslavští policisté pátrají po muži podezřelého z krádeže věcí z vnitřních prostor hotelu na Českobratrském náměstí v Mladé Boleslavi. Hledají také případné svědky, ,kteří by mohli být během pátránní nápomocni.

„Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel vnikl 21. října, okolo půl desáté večer, neuzamčeným zadním vchodem do provozovny hotelu na Českobratrském náměstí v Mladé Boleslavi, kde nejprve odcizil láhev vína a tři kusy hovězího masa. Tyto věci přemístil na parkoviště za hotelem, poté se vrátil zpět a tam následně z neuzamčené zásuvky odcizil finanční hotovost ve výši 35 tisíc korun. Při tomto jednání byl ale přistižen jedním zaměstnancem, kterému neznámý muž vyhrožoval nožem a následně z místa utekl,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě ztotožnění, dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

„V této souvislosti žádáme občany o pomoc se ztotožněním muže, kterého zachytily kamery, ale také další svědky, kteří by nám mohli s jejich poznatky k dané věci pomoci s objasněním celého případu. Pokud máte jakékoliv informace, ozvěte se policistům z obvodního oddělení Mladá Boleslav na telefonní číslo 974 877 522 nebo na výjezdový telefon kriminalistů 735 785 751. Využít můžete také linku 158“, dodala Michaela Richterová.

About Author