RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zloděj se vloupal do domů v obcích Krnsko a Zámostí – poznáte muže ve videu?

Policisté z Mladé Boleslavi aktuálně šetří dva případy vloupání do rodinného domu na území Mladoboleslavska, k jednomu skutku došlo v Zámostí, ke druhému v Krnsku.

V prvním případě zatím neznámý pachatel dne 6. března kolem 7:30 hodin vniknul na zahradu rodinného domu v Zámostí a následně rozbil skleněnou výplň dveří a dostal se do prostor domu. Tam odcizil věci v celkové hodnotě asi 5 tisíc korun, včetně platební karty, ta byla ještě stejný den nalezena odhozená na nedalekém staveništi. Majiteli tak byla způsobena škoda ve výši 10 tisíc korun na poškození a odcizených věcech.

Ve druhém případě došlo k vloupání do chaty v obci Krnsko v době od 6. do 7. března. Zde taktéž pachatel rozbil skleněnou výplň okna a vnikl dovnitř chaty, která je však majiteli celoročně obývaná. Na poškození způsobil škodu 3 tisíce korun.

Dle svědectví a zajištěných kamerových záznamů by podezřelým z obou skutků měl být jeden muž. Toho kamery zachytily, jak se pohybuje v okolí obchodu a nedalekého nádraží, stejně tak ho zachytily i u jednoho z vykradených domů.

Za krádež vloupáním a porušování domovní svobody hrozí pachateli až 2letý trest odnětí svobody.

Policisté se nyní obracejí s žádostí o pomoc na širokou veřejnost. Poznáváte muže na kamerovém záznamu nebo máte jakékoliv poznatky, které by vedly k jeho ztotožnění?

Jakékoli informace policisté přijmou na linku 158 nebo přímo policisté Obvodního oddělení Mladá Boleslav na tel. čísle 974 877 522.

https://www.youtube.com/watch?v=SV_5kUlRDN0


About Author