RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda slaví už 30 let. K nejlepší zdravotní pojišťovně se nyní můžete registrovat

Úspěšná ZPŠ slaví už 30 let od svého založení a právě nyní je čas, kdy se může stát klientem každý zájemce. Aktuálně máte do 30.9. možnost změnit zdravotní pojišťovnu. Informace o registraci naleznete zde.

ZPŠ je otevřenou zdravotní pojišťovnou pro všechny zájemce, avšak zachovala historicky nastavenou regionálnost ve vazbě na mateřskou firmu Škoda Auto. Dlouhodobě se drží na špičce žebříčku zdravotních pojišťoven z pohledu výdajů na zdravotní programy na 1 pojištěnce.

Nejlepší zdravotní pojišťovna roku 2021 má aktuálně téměř 145 tisíc klientů a rozhodně zajišťuje nejrozsáhlejší lékařskou péči v našem regionu. Po celých 30 let své činnosti dává velký důraz na prevenci a v řadě zdravotních programů byla právě ZPŠ průkopníkem. Například prevence kolorektálního karcinomu, první zdravotní program, je dnes celostátním programem zařazeným mj. i do tzv. adresného zvaní. Činnost Zaměstnanecké pojišťovny Škoda je opakovaně vysoce oceňována i nezávislými hodnoceními. Se zaměstnanci ZPŠ se můžete pravidelně potkávat na nejrůznějších akcích, které pojišťovna pořádá a hojně podporuje.

About Author