RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Moderátorský souboj na Rádiu MB se uskuteční 1. listopadu. Jeden z moderátorů se stane reklamním poutačem

Tak dlouho se přemýšlelo o propagaci akci „3. narozeniny Rádia MB“, až se z malé rozepře stala velká sázka. Lukáš vyzval Romana, ten okamžitě přijal a posluchači rozhodnou. Poražený bude dělat živý reklamní poutač v ulicích Mladé Boleslavi.

„Zdá se to celkem jednoduché, ale ani jeden z nás tam několik hodin stát rozhodně nechce a proto pro výhru uděláme oba maximum,“ říká Roman. Lukáš s ním souhlasí a dodává, že sázka vždy vznikne rychleji, než se domyslí, jaké následky to pro poraženého může mít. „Na jednoho z nás si lidé budou ukazovat. Ani jeden nechce stát uprostřed reklamních panelů v době, kdy je Mladá Boleslav plná lidí,“ řekl dále Lukáš.

Každý z moderátorů si vybere jednu píseň, která vznikla v roce 2019 a za tu bude lobovat v živém vysílání. Posluchači budou hlasovat na webu a píseň, která získá méně hlasů, katapultuje jednoho z moderátorů do ulic.

Moderátorské souboje se v minulosti uskutečnily několikrát. Roman například zpíval na vánočních trzích a plul také na loďce z Mnichova Hradiště do Mladé Boleslavi. Lukáš pro změnu zpíval před obrovským publikem v Benátkách nad Jizerou a musel se také oblečený koupat ve vaně. Kdo se v listopadu stane reklamním poutačem? Vy rozhodnete!

Vstupenky na akci „3. narozeniny Rádia MB“ pořizujte zde.

About Author