RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Vybržďoval a zavinil nehodu čtyř vozidel – policisté hledají svědky incidentu na dálnici D10 z 18. března

Kriminalisté z Mladé Boleslavi prověřují případ, který se odehrál v pátek 18. března v 7:15 hodin na dálnici D10 ve směru od Turnova na Prahu (na úrovni zhruba 20 km v katastru obce Tuřice).

Řidič osobního vozidla tam měl pravděpodobně nejprve vybržďovat řidičku osobního vozidla Ford Mondeo a následně ji donutit k zastavení v levém jízdním pruhu tím, že zastavil před ní. Poté mezi nimi mělo dojít k incidentu a muž měl následně z místa odjet. V důsledku této situace došlo za vozidly k dopravní nehodě 4 vozidel.

„Kriminalisté by potřebovali vyslechnout další svědky, kteří by pomohli celou situaci objasnit, hledáme tedy svědky, kteří ve zmíněné době jeli taktéž po dálnici D10 a mohli si celé události všimnout, zejména případného vybržďování ze strany řidiče vůči vozidlu Ford Mondeo stříbrné barvy, které řídila 20letá žena.

Dále hledáme svědky, kteří viděli incident, kdy řidič před ženou svým vozidlem zastavil a následně k nimi došlo k incidentu, nebo řidiče, kteří byli sami ohroženi tím, že museli v místě prudce brzdit nebo se vyhýbat stojícím vozidlům v levém jízdním pruhu.

Žádáme i řidiče, kteří v uvedenou dobu místem projížděli a mají ve svých vozidlech nainstalovány kamery, které mohly incident zachytit, aby tyto záznamy poskytli policistům,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Pokud máte jakékoliv poznatky či informace k výše zmíněné události, sdělte je prosím policistům na linku 158 nebo přímo kriminalistům do Mladé Boleslavi na tel. číslo 735 785 751.

About Author