RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

VIDEO: Policisté hledají zloděje, který vykradl benzinovou čerpací stanici v Mladé Boleslavi

Mladoboleslavští kriminalisté pátrají po pachateli krádeže, ke které došlo 5. prosince krátce po půlnoci na benzínové čerpací stanici v ulici Jičínská v Mladé Boleslavi.

„Zatím neznámý pachatel využil chvilkové nepřítomnosti obsluhy, kdy došel napřímo k místu, kde byla za kasou uložena finanční hotovost ve výši 37 tisíc korun. Tuto hotovost odcizil a z místa odešel neznámo kam. Na vše mu stačila necelá minuta času,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Kamery zloděje či zlodějku zachytily, nicméně se do současné doby osobu nepodařilo ztotožnit. Kriminalisté pátrají po pachateli, který byl oblečen do výrazné červené zimní bundy, černých kalhot, černých zimních rukavic, černé zimní čepice a na obličeji měl nasazený černý šátek. Policisté věří, že by pachatele mohl někdo podle oblečení nebo chůze poznat a poskytnout k osobě pachatele důležité informace.

„Pokud osobu na kamerových záznamech poznáváte nebo máte jakékoliv poznatky, které by policistům mohly s objasněním celé události pomoci, ozvěte se prosím mladoboleslavským kriminalistům na tel. číslo 735 785 751 nebo na pevnou linku 974 877 522. Za jakékoliv poznatky či důležité informace předem děkujeme,“ dodává Barbora Schneeweissová.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

About Author