RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi došlo v noci ke rvačce. Na místě zasahovali strážníci i záchranáři

V Mladé Boleslavi došlo v noci na sobotu ke rvačce několika osob. Bitku zaznamenal před 2. hodinou ranní zaměstnanec kamerového systému městské policie na křižovatce ulic Blahoslavova a třída Václava Klementa. Operační důstojník následně na místo vyslal motorizované hlídky.

„Hlídka po příjezdu na místo spatřila tři ležící osoby na pozemní komunikaci. Tyto osoby se vzájemně držely za oblečení. Jednalo se o tři muže. Hlídka vyzvala muže jménem zákona, ať okamžitě upustí od svého jednání. Muži výzvy uposlechli. Hlídka následně vyzvala všechny tři muže k prokázání totožnosti a k podání vysvětlení. Jeden z mužů na místě sdělil, že byl fyzicky napaden a jako agresora označil přítomného mladíka. Svědkem celé události, který byl na místě, výpověď poškozeného potvrdil a také řekl, že chtěl oba muže od sebe oddělit a zabránit tak dalšímu napadání mezi nimi. Napadený sice neměl viditelné poranění, avšak požadoval lékařské ošetření a proto mu byla hlídkou Městské policie přivolána ZZS, která si následně poškozeného odvezla do oblastní nemocnice Mladá Boleslav,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Operátor kamerového systému Městské policie monitoroval další dva muže, kteří byli také na místě incidentu a měli se jej přímo účastnit, ale místo opustili před příjezdem hlídky strážníků.

„Operační důstojník však vyslal na místo jako posilu další motorizovanou hlídku Městské policie a tuto naváděl směrem jejich odchodu. Tato druhá hlídka oba muže následně zjistila v areálu Výstaviště Alfa, tedy v místě, kde se nacházejí další noční podniky (Hakla bar, Slunce), kde se jeden z nich ukrýval za betonovou zídkou vlevo za vjezdem a druhý stál nedaleko od něho. Na místo byla cestou operačního důstojníka přivolána hlídka policie ČR, která si na místě celou událost od strážníků převzala,“ dodal Tomáš Kypta.

Foto: ilustrační

About Author