RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi bude od 22. července úplná uzavírka na třídě T. G. Masaryka

V souvislosti s lokálními opravami místních komunikací na třídě T. G. Masaryka, náměstí Republiky a v ulici Jičínská zde čekají řidiče úplné uzavírky provozu. V první etapě od 22. do 30. července bude úplná uzavírka na třídě T. G. Masaryka v úseku od křižovatky s ulicí Dukelská ke křižovatce s ulicí Laurinova. V této etapě bude objízdná trasa vedena ulicemi Dukelská a Laurinova. Přístupy k náměstí Republiky a přilehlým domům budou umožněny dočasně z ulice Viničná. Změny v dopravě nastanou i v ulicích Smetanova a S. K. Neumana.

V druhé etapě od 31. července do 4. srpna bude uzavřena Jičínská ulice v úseku od křižovatky s ulicí Na Celně ke křižovatce s ulicí Jilemnického. V této etapě bude objízdná trasa vedena ulicemi Dukelská – Laurinova, Jilemnického, popř. po třídě. Ludvíka Kalmy a Volkharda Köhlera (severovýchodní tangentě). 
Chystané stavební práce a s nimi spojená dopravní omezení neztíží jen průjezd touto lokalitou, ale i parkování v celé oblasti. Podrobnosti jsou v přílohách zprávy, sledujte i dopravní značení v terénu.

Zdroj: mb-net.cz

About Author