RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

V Mladé Boleslavi a v Kosmonosích se tuto sobotu uskuteční sbírka potravin pro lidi v nouzi

Tuto sobotu se uskuteční podzimní kolo sbírky potravin. Dobrovolníci organizace LUMA MB budou po celý den v obchodech Tesco Kosmonosy, Lidl Jičínská v Mladé Boleslavi a Penny Jiráskova v Mladé Boleslavi.

V dalších obchodech bude možné věci do sbírky odevzdávat do připravených boxů, odkud je dobrovolníci Lumy svezou příští týden. Jedná se o prodejny DM Kosmonosy 1237, DM Václava Klementa 1459 v MB (Bondy), DM Jičínská v MB (Olympia), DM Víta Nejedlého v Mn. Hradišti, Billa tř. Václava Klementa v MB (Bondy), Billa Havlíčkova v MB (vedle Tesca), Billa Mileny Hážové v MB, Albert Na Radouči v MB.

Všechny potraviny a hygienické potřeby budou využity výhradně na podporu potřebných lidí z regionu Mladoboleslavsko. Jedná se o rodiny a jednotlivce, kteří svou nepříznivou situaci dle svých sil aktivně řeší za pomoci sociálních služeb. Jsme vděčni za každé balení těstovin či konzervu, protože sklad máme prázdný. Jedná se o rodiny s dětmi i jednotlivce, mezi nimiž je řada ohrožených dětí, samoživitelů, obětí domácího násilí a trestných činů.

About Author