RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Tento muž v Mladé Boleslavi okradl pár seniorů. Pokud ho poznáte, volejte linku 158

Mladoboleslavští kriminalisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění neznámého pachatele, který si vyhlédl pár seniorů, přičemž ženě vytrhl kabelku z ruky a utekl. Pokud poznáte muže na videu, volejte linku 158.

„Dosud neztotožněný pachatel si 19. července, okolo 9. hodiny ranní, v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi, vyhlédl ženu a muže staršího věku, když vybírali z bankomatu peníze. Od této doby, co senioři od bankomatu odcházeli, je sledoval a šel za nimi krokem. Poté v jednu chvíli pár došel a ženě vytrhl kabelku z ruky a utekl neznámo kam. Z tašky během útěku odcizil finanční hotovost ve výši 6 tisíc korun a kabelku zahodil. Jednaosmdesátiletá žena při vytržení tašky zatím neznámým mužem upadla na zem a utrpěla zranění,“ uvedla mluvčí Policie ČR Michaela Richterová.

Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to krádeže a ublížení na zdraví, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

„V této souvislosti se obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže, kterého zachytily kamery při sledování seniorů a při útěku s odcizenou kabelkou. Pokud muže poznáváte nebo máte k jeho osobě jakékoliv informace, kontaktujte nás, prosím, na tísňové lince 158,“ dodala Michaela Richterová.

https://www.youtube.com/watch?v=3BL6T51F0HE

About Author