RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Stavba mostu na Klášter pokračuje, během jediného dne sem zamířilo 80 mixů betonu

Stavba silničního mostu na silnici II/268 ve směru na Klášter Hradiště nad Jizerou pokračuje. V minulých dnech bylo dokončeno bednění třetího mostního pole ve směru od Mnichova Hradiště a prvních 90 metrů budoucího mostu bylo během úterý vylito betonem. Po celý den tak byl v okolí stavby znát dopravní ruch – nákladní automobily přivážely čerstvý beton každých pár minut a dvojice betonových čerpadel je obratem přečerpávala na stavbu.

Nový most bude mít ve výsledku 10 polí a dokončen by měl být v příštím roce na podzim. Investorem stavby za 143 milionů Kč je Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, dodavatelem stavby je stavební firma OHLA ŽS.

Řidiči nadále jezdí po objízdných trasách. Objížďka pro menší vozidla, do hmotnosti 3,5 tuny, vede ve směru od Mnichova Hradiště na Mimoň za sjezdem z dálnice z kruhového objezdu směrem do ulice Jiráskova, dále ulicemi Turnovská, Palackého, 1. máje, Zámecká, Arnoldova, Klášterská, K Bukovině a Dürichova zpět na silnici II/268.

V opačném směru, tedy od Mimoně na Mnichovo Hradiště, se bude ze silnice II/268 sjíždět do Dürichovy ulice – a dále pak ulicemi K Bukovině, Klášterská, Arnoldova, Zámecká, 1. máje, Palackého a Víta Nejedlého zpět na silnici II/268.

Pro vozidla nad 3,5 tuny je objížďka vedena obousměrně po stejné trase: přes Kosmonosy, obchvat Bělé pod Bezdězem, Oboru, Doksy, Jestřebí, Sosnovou a Českou Lípu.

ZDROJ/FOTO: www.mnhradiste.cz

About Author