RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

VIDEO: Rušno v ulicích Mladé Boleslavi – policisté pátrají po zloději, který vykradl banku

Mladoboleslavští policisté pátrají po zloději, který v pondělí po půl šesté večer přepadl se zbraní v ruce pobočku banky v Máchově ulici. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

„Česky hovořící muž s kuklou na hlavě ve věku 30-40 let měl na sobě šedou pláštěnku a černé kalhoty. Obličej si zakryl lyžařskou kuklou, ze které mu byly vidět pouze oči. Zda zbraň byla funkční, nebo se jednalo o maketu, to se musí zjistit,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

„Prosíme všechny občany, kteří muže na záznamu poznávají a mohli by pomoci s jeho ztotožněním, aby veškeré informace k jeho osobě sdělili na linku tísňového volání 158. V žádném případě se ho nesnažte sami zadržet, protože může být ozbrojen a informujte policisty. Dále žádáme všechny řidiče, kteří mají ve svých vozidlech nainstalované kamery a v uvedenou dobu projížděli ulicemi Máchova, Havlíčkova, U Stadionu, Jiráskova, Galetova a Třídou Václava Klementa, aby tyto záznamy policistům poskytli a taktéž je kontaktovali na linku 158 „Česky hovořící muž s kuklou na hlavě ve věku 30-40 let měl na sobě šedou pláštěnku a černé kalhoty. Obličej si zakryl lyžařskou kuklou, ze které mu byly vidět pouze oči. Zda zbraň byla funkční, nebo se jednalo o maketu, to se musí zjistit,“ řekla dále Barbora Schneeweissová. Podle našich informací si měl zloděj z banky odnést stovky tisíc korun.

Ve věci kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody na 2 roky až 10 let.

foto: mb-net.cz

About Author