RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Rádio MB oslavilo 4. narozeniny – samozřejmě hlavně muzikou

Dům kultury v Čisté hostil narozeninovou oslavu Rádia MB. Ačkoliv se zdálo, že akci nebude přát počasí, vše se nakonec v dobré obrátilo. Ještě 30 minut před začátkem akce nefungoval v celé obci elektrický proud, když se ale opět začalo svítit, znamenalo to obrovskou úlevu a potlesk přítomných lidí, kteří se na organizaci podíleli.

Úderem 19. hodiny začal první koncert a parket se ihned začal plnit. Své hity zazpíval Luboš Odháněl, kterého tradičně doplnila kapela W.I.X. Přípravy byly náročné, kapely se musely uskromnit ve stísněných podmínkách menšího Domu kultury, ale na podiu předvedly vždy skvělou hudební show. Příchozí dále potěšily kapely Seven, Komunál a Holki. V tombole se losovaly desítky cen, další dárky jsme příchozím rozdávali průběžně a společně jsme si užili nezapomenutelný večer.

Děkujeme všem sponzorům akce, podporu nám tentokrát vyjádřily: Neonlak, Koutkovo květinářství, Fa. CORNEL – Jaroslav Jiroušek, Magna, Prondo, Kardan expert, DIESEL Auto Junek, Parťákova hasičárna, Like taxi MB, Erotic City a Baxant řeznictví.

Za úžasné pohoštění děkujeme také Kopalovic uzenářství – bez těchto řízečků a klobásek si snad už akci ani nedokážeme představit.

Dozvuky přinášíme na našich sociálních sítích, další fotky zveřejníme postupně také zde v článku. Už nyní se těšíme na další akci, kterou pro vás určitě připravíme.

DĚKUJEME!

Foto: Martin Pauldus…. a další 🙂

About Author