RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Radima Rulíka u hokejistů Mladé Boleslavi střídá Ladislav Čihák z Hradce Králové

Spekulace jsou potvrzeny a trenér Radim Rulík končí v BK Mladá Boleslav. Spolupráci ukončil na vlastní žádost a hlavní roli sehrály podle všeho finance a nová výzva. V Bruslařském klubu měl trenér smlouvu ještě na příští sezonu, nicméně rozhodl se vyslyšet vábení Pardubic a majitele klubu Petra Dědka.

„Po dohodě majitelů obou zainteresovaných klubů jsme se s Radimem dohodli na vyvázání ze smlouvy,“ říká generální manažer Mgr. Jan Tůma. „Radimovi v každém případě děkujeme za čtyři roky trenérské práce, které patřily k těm nejúspěšnějším v historii klubu,“ dodává.

Majitele BK Mladá Boleslav Jana Plachého mrzelo, že se o započatých jednáních svého člověka dozvěděl nejprve z novin, jak o tom informoval isport.cz. „Trenér po pětiletém vztahu neumí přijít a říct, že dostal nabídku, která se nedá odmítnout. Chápu Pardubice, že řešili trenérský problém. Stejné je to v civilním životě, firmy si přetahují zaměstnance, funguje zákon nabídky a poptávky. V pořádku. Vůči Pardubicím nemám nic, ale Radim na to tady hodil kaňku. Očekával jsem od něj, že se zachová jako chlap,“ podotkl první muž boleslavského hokeje.

„V Mladé Boleslavi jsem byl maximálně spokojený, ale po čtyřech letech byl na čas na změnu“, uvedl v úterý odpoledne na tiskové konferenci Dynama Pardubice Radim Rulík.

Bruslaři ve středu dopoledne potvrdili příchod Ladislava Čiháka z Hradce Králové a nyní se řeší složení jeho asistentů.

foto: bkbobleslav.cz

About Author