RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Policisté pátrají po zloději, který se v Benátkách vloupal do osobního auta a vzal peníze i dražší elektroniku

O tom, že auto není trezor, se přesvědčil i 62letý muž z Benátek nad Jizerou, který zhruba na hodinu opustil své vozidlo, a když k němu vrátil, zjistil, že se mu do něj někdo vloupal. Bohužel v něm měl nejen vyšší finanční hotovost, ale i dražší elektroniku.

„Policisté z Benátek nad Jizerou šetří případ vloupání do osobního vozidla Ford Galaxy a krádeže věcí. K celé události došlo v sobotu 2. dubna 2022 v ulici Ořechová (u č.p. 619), v době od 13:30 do 15:00 hodin.

Muž si ve vozidle nechal jak finanční hotovost, ale například i tablet, powebanky a dokumenty. Celkově byla muži způsobena škoda ve výši 60 tisíc korun, a to jak na poškození vozidla, tak i na odcizených věcech,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Policisté nyní po pachateli krádeže pátrají. Neviděli jste v sobotu 2. dubna 2022 v době od 13:30 do 15:00 hodin podezřelou osobu, která by se v ulici Ořechová kolem osobního vozidla Ford Galaxy modré barvy pohybovala?

Pokud ano a máte jakékoliv poznatky či informace, které by mohly policistům pomoci, ozvěte se prosím na linku 158 nebo přímo policistům OOP Benátky nad Jizerou na tel. číslo 974 877 720.