RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Policisté pátrají po seniorovi z Mnichova Hradiště. Doma nechal veškeré osobní věci

Policisté se obracejí na občany s žádostí o pomoc a spolupráci při pátrání po 82letém muži z Mnichova Hradiště. Pohřešovaný byl viděn naposledy v sobotu 6. května večer v místě svého bydliště.

„Senior je střední postavy, má šedé oči a rovné bílé vlasy. Na sobě by mohl mít modrobílou bundu a bílou čepici, ale je možné, že je oblečen do jiného oděvu. S ničím se neléčí, nicméně si stěžoval na bolesti nohou. Doma nechal veškeré osobní věci, jako je peněženka s doklady, mobilní telefon i klíče. Vzhledem k tomu, že se doposud 82letého muže nepodařilo nikde najít, obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. Pokud pohřešovaného muže uvidíte, nebo máte k němu či jeho pohybu jakékoliv informace, kontaktujte policisty na tísňové lince 158. Děkujeme všem předem za pomoc s pátráním a poznatky, které by nám pomohly k jeho nalezení,“ uvedla mluvčí Policie ČR Michaela Richterová.

Pokud pohřešovaného muže uvidíte, nebo máte k němu či jeho pohybu jakékoliv informace, kontaktujte policisty na tísňové lince 158.

About Author