RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Policisté hledají svědky dopravní nehody cyklisty a osobního vozidla v Mladé Boleslavi. Cyklista je stále v nemocnici

Mladoboleslavští dopravní policisté šetří dopravní nehodu cyklisty a osobního vozidla Škoda Fabia, ke které došlo 9. února 2023 v 21:30 hodin na křižovatce ulic Pražská a Regnerova a hledají případné svědky.

„43letý cyklista jel ve směru od Mladé Boleslavi na Bezděčín, osobní vozidlo Škoda Fabia stříbrné barvy, které řídila 40letá žena, jelo po ulici Regnerova ve směru k Pražské ulici. Na křižovatce pak došlo ke střetu již zmíněných účastníků, kdy podle dosavadního šetření policistů vyplývá, že řidička pravděpodobně nedala přednost cyklistovi, který jel po hlavní silnici. Cyklista utrpěl vážná poranění, je v současné době stále hospitalizován v nemocnici a průběh nehody si zcela nepamatuje“, uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Policisté by potřebovali vyslechnout i další svědky, kteří mohli dopravní nehodu vidět nebo místem projíždět. V době dopravní nehody měla dle sdělení oznamovatele místem projíždět dodávka a na nedaleké zastávce MHD se měly nacházet další osoby.

„Pokud máte jakékoliv informace, které by pomohly s objasněním průběhu dopravní nehody, ozvěte se prosím mladoboleslavským dopravním policistům na tel. číslo 974 877 650 nebo emailem na mb.di@pcr.cz. Za jakékoliv důležité informace předem děkujeme“, dodala Barbora Schneeweissová.

About Author