RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Policisté hledají cyklistu, který v Mladé Boleslavi na přechodu srazil nezletilého chodce a ujel

Dopravní policisté z Mladé Boleslavi od začátku května 2023, tedy od doby dopravní nehody, pátrají po cyklistovi, který na přechodu pro chodce srazil nezletilého chlapce a z místa ujel, aniž by mu poskytl pomoc a dodržel zákonem stanovený postup u způsobené dopravní nehody.

Celá událost se odehrála na přechodu pro chodce v ulici Třída Václava Klementa 2. května 2023 ve 14:15 hodin. Podle popisu by cyklista měl být muž středního věku cca 45 – 50 let, který měl kratší prošedivělé vlasy a na hlavě nasazenou helmu.Dopravní nehodu vidělo několik svědků, kteří se k chlapci seběhli a zjišťovali jeho zdravotní stav. Chlapec utrpěl tržné poranění v oblasti rtu. Vzhledem k tomu, že policistům byla nehoda oznámena následující den, nemají vyslechnuté žádné svědky, kteří chlapci na místě pomáhali.

„Žádáme všechny svědky, kteří v době incidentu na výše zmíněném místě byli, aby se policistům přihlásili a poskytli jim informace o průběhu celé události a informace k popisu cyklisty. Stejně tak žádáme cyklistu, který byl jedním z účastníků nehody, aby se policistům přihlásil a pomohl celou událost objasnit. Ozvat se můžete na linku 158 nebo přímo policistům dopravního inspektorátu v Mladé Boleslavi na tel. číslo 974 877 650 nebo 702 207 848,“ uvedla mluvčí Policie ČŘ Barbora Schneeweissová.

About Author