RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Policisté hledají svědka, který viděl rvačku několika mužů v Mnichově Hradišti

Policisté z Mnichova Hradiště hledají muže, který byl 4. března 2023 ve 2 hodiny v noci svědkem potyčky několika mužů, informovala o tom mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

„Mezi 41letým mužem z Mladoboleslavska a třemi cizinci došlo v místním baru v Mnichově Hradišti nejprve ke slovní rozepři a následně i potyčce. 41letý muž měl strčit do jednoho z cizinců a ten měl následně upadnou ze židle na zem. To jednoho z cizinců rozzlobilo natolik, že vzal do ruky skleněný půllitr a udeřil muže do hlavy. Následným ošetřením a vyšetřením v nemocnici bylo zjištěno, že muž utrpěl nejen tržné poranění, ale i prasklinu lebky,“ uvedla mluvčí.

Policisté již všechny účastníky incidentu vyslechli, ale s objasněním celé události by jim mohla pomoci i výpověď zatím neznámého svědka, který incident mezi 4 muži viděl.

„Žádáme svědka na fotografii, aby se policistům přihlásil a poskytl jim důležité informace k potyčce mezi muži. Zároveň žádáme i ostatní občany, aby se v případě, že svědka na fotografii poznají, přihlásili taktéž, a to na linku 158 nebo přímo policistům Obvodního oddělení Mnichovo Hradiště na tel. číslo 974 877 710,“ dodala Barbora Schneeweissová.

About Author