RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Otužilci se v Mladé Boleslavi sejdou v Podlázkách. Na Štědrý den si můžete také zabruslit

Desítky otužilců se opět sejdou na Štědrý den dopoledne v Podlázkách, aby se ponořili do chladné vody Jizery. „Sejdeme se před 10. hodinou, abychom se mohli přesně v deset hodin vykoupat. Před klubovnou bude možné dát si teplý čaj,“ říká za předseda 1. otužileckého klubu TJ Auto Škoda Jiří Škvrna.

Očekává se o něco teplejší počasí, protože meteorologové slibují nejvyšší teploty kolem 11 stupňů celsia. Tuto tradici, která vznikla již před řadou let a udržuje se každý rok, bude opět sledovat několik stovek diváků. V Mladé Boleslavi stále přibývá lidí, kteří se věnují se otužilectví pravidelně.

Na Štědrý den si můžete také zabruslit na zimním stadionu. Velká hala bude veřejnosti sloužit od 10 do 12 hodin a následně odpoledne od 14 do 16 hodin. Veřejné bruslení se ovšem koná také v pátek 23. prosince od 10 do 12 hodin, případně v neděli 25. prosince od 10 do 12 a od 14 do 16 hodin.

V sobotu 31. prosince se uskuteční již 38. ročník Silvestrvského běhu na Štěpánce, který pořádá TJ Sokol Mladá Boleslav a AC Atletika Mladá Boleslav. Prezentace závodníků je od 9:20 u Hudebního pavilonu. Délka tras je podle věkových kategorií v rozmezí 150 metrů až 3000 metrů. Nejmenší vybíhají již v 9:30, na nejdelší tříkilometrovou trať vybíhají muži, ženy i junioři v 11:10.

foto: mb-net.cz

About Author