RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Ondřej Lochman skončí po osmi letech na pozici starosty Mnichova Hradiště

Ondřej Lochman po osmi letech skončí na pozici starosty Mnichova Hradiště, oznámil to na Facebooku.

„Jako lusknutím prstu se osm let stává minulostí. Skvělých osm let. Jsem hrdým otcem tří synů, mám báječnou a velmi trpělivou ženu, díky které se mohu Hradišti a veřejné práci pro nás všechny věnovat. Díky práci odvedené v Mnichově Hradišti a vaší podpoře má nyní Hradiště zastoupení v Zastupitelstvu Středočeského kraje a v Poslanecké sněmovně parlamentu České republiky. Propojení politických pater je rozhodně přínosem pro naše město, kraj i stát. Starostenské zkušenosti jsou skvělým základem pro práci na kraji a ve sněmovně. Zásadně se tedy proměnil můj osobní svět, ale zásadně se v posledních letech kvůli pandemii a především kvůli agresi Ruské federace proměnil také svět kolem nás,“ píše mimo jiné starosta na sociální síti.

Na volebním lístku tedy jméno současného starosty voliči nenaleznou. „Rád bych nabídl svou zkušenost jako člen zastupitelstva nebo radní. Pokud to nové zastupitelstvo vyhodnotí jako městu prospěšné, dokážu si představit zapojení jako neuvolněný místostarosta pro dotace, strategii a koordinaci projektů s krajem a státem. Ať už ale volby dopadnou jakkoliv, počítám s tím, že zůstanu s vedením města v úzkém kontaktu, abych byl pro Mnichovo Hradiště nadále přínosem. Z Hradiště totiž rozhodně neutíkám, nikam se nestěhuji a dál hodlám pro své rodné město pracovat na kraji a v Praze,“ dodává Ondřej Lochman.

Pokud Žijeme pro Hradiště v nadcházejících volbách opět získá přízeň voličů, Ondřej Lochman by si přál v roli starosty Jiřího Plíhala. Jako vystudovaný ekonom má podle něj cit pro finanční záležitosti, má také potřebné zkušenosti jako zastupitel i radní.

About Author