RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Nečekaná změna v hokejové Mladé Boleslavi. Post sportovního ředitele převezme Martin Ševc

Novým sportovním ředitelem BK Mladá Boleslav se stal bývalý obránce klubu Martin Ševc. Nahradil Radima Vrbatu a Václava Nedorosta.

„Děje se tak po vzájemné debatě a dohodě všech zúčastněných. Důvodem je skutečnost, že Radim Vrbata s Vaškem Nedorostem nebudou v klubu v následující sezoně působit na manažerských pozicích,“ řekl pro klubový web generální manažer Bruslařů Jan Tůma.

Ač tento zmiňovaný krok může uprostřed rozjeté sezony působit poněkud zvláštně, své opodstatnění má. „Už nyní je nutné začít připravovat složení týmu na novou sezonu. A je samozřejmé, že tyto kroky by měla činit osoba, která za tým ponese odpovědnost v následujícím ročníku. Což byl také jednoznačný požadavek majitele klubu pana Plachého,“ vysvětluje Tůma.

Jednačtyřicetiletý Martin Ševc v Mladé Boleslavi odehrál tři sezony. Konec kariéry oznámil letos v létě. Vystudoval trenérskou licenci B. „Pro Martina to sice bude první manažerská zkušenost, my ale věříme, že to zvládne. Prostředí klubu dobře zná a český hokejový rybník také,“ dodal generální manažer Tůma.

Fanoušci jsou zprávou spíše zaskočeni, někteří čekali jiné změny. Většinou ale věří novému sportovnímu řediteli, kterému v jeho funkci přeji hodně štěstí.

foto: BKBOLESLAV.CZ

About Author