RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Už v pátek v Mladé Boleslavi startuje kvalitně obsazený ŠKO-ENERGO CUP 2022

Velmi kvalitní složení účastníků bude mít již tradiční mezinárodní florbalový turnaj v Mladé Boleslavi, který se koná pošesté v historii a potřetí pod názvem ŠKO-ENERGO CUP. Pořádající Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav se domluvil na účasti s obhájci minulých dvou ročníků Floorball Köniz ze Švýcarska, ze Švédska dorazí IBK Dalen a čtveřici doplní česká reprezentace do 19 let. Turnaj se bude hrát od pátku 29. července do neděle 31. července, během tří dnů se v Městské sportovní hale utká každý s každým.

„Jsme rádi, že mladoboleslavští fanoušci opět budou mít příležitost vidět v letním období elitní florbal. Švýcarský Köniz i švédský Dalen se v Mladé Boleslavi představí už počtvrté, což pokládáme za skvělou vizitku. Svou kvalitu jistě ukáže i český juniorský národní tým, který navazuje na dva tituly svých předchůdců z mistrovství světa 2019 a 2021,“ uvádí generální manažer mladoboleslavského klubu a ředitel turnaje Tomáš Pacák.

Boleslav v dubnu dosáhla na třetí mistrovský titul. Po měsíčním odpočinku se tým začal připravovat na novou sezonu. Do ní už v boleslavských barvách nezasáhne Jiří Curney. Nováčky v mužstvu jsou Michal Sládek z FBC Ostrava a Matyáš Krebner ze švýcarského SV Wiler Ersigen. Mezi dospělé se posouvá také řada talentů vycházejících z juniorské kategorie.

ŠKO-ENERGO CUP 2022 bude z tohoto pohledu důležitou prověrkou před startem superligového ročníku. „Děkujeme všem partnerům turnaje – městu Mladá Boleslav, Středočeskému kraji a samozřejmě společnosti ŠKO-ENERGO,“ váží si Pacák podpory, díky níž se kvalitní turnaj může konat. Záštitu ŠKO-ENERGO CUPU 2022 udělil Český florbal.

Program ŠKO-ENERGO CUPU 2022

Pátek 29. července
17.00 Předvýběr.CZ Florbal MB – česká reprezentace do 19 let
20.00 IBK Dalen – Floorball Köniz


Sobota 30. července
15.00 česká reprezentace do 19 let – Floorball Köniz
18.00 Předvýběr.CZ Florbal MB – IBK Dalen


Neděle 31. července
10.00 IBK Dalen – česká reprezentace do 19 let
13.00 Předvýběr.CZ Florbal MB – Floorball Köniz

About Author