RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté pátrají po zloději koloběžky, který si v batohu donesl štípačky

Mladoboleslavští policisté se již od počátku měsíce května snaží objasnit případ krádeže elektrokoloběžky zn. Xiaomi, kterou si její majitel zaparkoval a řádně zabezpečil před obchodním centrem v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi. K celé události došlo 3. května 2024 po 13. hodině.

„Neznámý muž s batohem nejprve vešel do prostor obchodního centra, po chvíli ale vyšel ven a ve chvíli, kdy se kolem elektrokoloběžky nepohybovalo tolik osob, vyndal z batohu nachystané kleště a několik minut se snažil zničit lankový zámek, což se mu nakonec i podařilo. Poté na elektrokoloběžce za 19 tisíc korun z místa odjel,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Policisté pátrají po totožnosti muže na kamerovém záznamu a současně i svědcích celé události. „Pokud muže na záznamu poznáváte, zavolejte prosím policistům OOP Mladá Boleslav na tel. číslo 974 877 522 nebo na mobilní telefon 735 785 751. Za jakékoliv poznatky nebo informace, které by pomohly s objasněním případu, děkujeme,“ dodala Barbora Schneeweissová.

About Author