RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté hledají zloděje, který vykradl pekárnu. Pomoci by mohl i svědek na záznamu

Kriminalisté z Mladé Boleslavi pátrají po podezřelém muži na kamerových záznamech, kterého kamery zachytily při vloupání do prostor pekárny, která se nachází v areálu mladoboleslavské nemocnice. Vše se odehrálo 3. ledna 2023 po 19. hodině.

Podezřelý muž je nejprve viděn před budovou, později ale i v době, kdy vnikne přes rozbité okno do pekárny. Téměř po hodině prostor opouští a stejným oknem se dostává z místa ven a odchází s několika taškami a plným batohem.

„Z místa prodejny byla odcizena finanční hotovost ve výši několika tisíc korun, dále několik lahví alkoholu, 9 balení kávy a několik bonboniér a žvýkaček. Celková škoda na poškozeném okně a odcizených věcech byla vyčíslena na 13 tisíc korun. V jednu chvíli místem v okolí pekárny prochází starší muž v černé bundě, který si mohl na místě něčeho podezřelého všimnout a mohl by pro nás být důležitým svědkem,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Podezřelý muž je střední postavy, má krátce střižené vlasy a na sobě měl oblečené tmavé, pravděpodobně černé, tepláky s výrazným bílým nápisem originals a s bílými pruhy na zadní kapse. Dále měl tmavou mikinu či bundu taktéž s výraznými prvky a červeno-bílý batoh na zádech.

„Policisté pátrají jak po podezřelém muži, tak i po důležitém svědkovi. Pokud máte jakékoliv informace k totožnosti obou mužů, ozvěte se prosím mladoboleslavským policistům na tel. číslo 735 785 751 nebo na linku 158. Za pomoc děkujeme,“ uvedla dále Barbora Schneeweissová.

Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže, za což hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=76&v=L_-PdySOVoY&embeds_euri=https%3A%2F%2Fwww.policie.cz%2F&feature=emb_title

About Author