RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté hledají zloděje, který kradl v panelovém domě

Už od prosince minulého roku šetří mladoboleslavští policisté případ porušování domovní svobody, kterého se dopustil zatím neznámý muž. Pohyboval se po prostorách domu v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi, kde vniknul ze společných prostor chodby do jednoho z bytů. V chodbě bytu následně v odcizil sadu klíčů, drobnou finanční hotovost, klíče od vozidla a balíček karet a z místa následně utekl.

„Ve společných prostorách bytového dobu podezřelého muže zachytily kamery, kde je i vidět, jak mu karty po cestě vypadnou na zem. Poškozenému muži vznikla škoda ve výši 3 tisíce korun, co je však závažnější je to, že zatím neznámý muž vniknul do bytu neoprávněně a zde se i pohyboval, dopustil se tak trestného činu porušování domovní svobody, za což mu může hrozit až 2letý trest odnětí svobody.

Muž je středně vysoký, oblečen byl do výrazné červené bundy a červené kšiltovky s nápisem a černým kšiltem, dále měl světlejší džínové kalhoty a bílé boty. Na zádech nesl černý batoh a v ruce koloběžku, na které pravděpodobně následně z místa odjel,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Policisté přijmou jakékoliv poznatky k osobě podezřelého muže na lince 158 nebo přímo na tel. čísle 974 877 522.

https://www.youtube.com/watch?v=3h18Jqa6CAY

About Author