RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté hledají zloděje, kteří si odnesli několik věcí z cizí garáže

Mladoboleslavští policisté pátrají po zlodějích, kteří vykradli garáže v ulici Šámalova. K události došlo 29. prosince v čase mezi 01:47 – 02:20 hodinou. Kamery zachytily, jak si zloději z garáží odnášejí sadu 4 kol na osobní vozidlo, křovinořez a dva rybářské pruty.  Dvěma majitelům způsobili škodu ve výši 21 tisíc korun. 

„Jeden z mužů se nejprve pokusil vloupat do dvou bytových jednotek, konkrétně do jejich vstupních dveří a násilím je vypáčit, to se mu ale nepodařilo, proto se o několik minut později, ještě s druhým mužem, vydal do garáží, kde si společně odnesli již zmíněné zboží,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Poznáváte muže na kamerovém záznamu? Pokud ano, nebo pokud máte jakékoliv poznatky k jejich totožnosti, ozvěte se policistům z Mladé Boleslavi na tel. číslo 974 877 522 nebo 735 785 751, využít můžete i linku 158.

Mladoboleslavští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže, za což hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

About Author