RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavští policisté hledají řidiče vozidla, který po dopravní nehodě z místa ujel

Dopravní policisté z Mladé Boleslavi šetří dopravní nehodu, ke které došlo 23. června 2022 zhruba v 7:45 hodin v ulici Laurinova poblíž č.p. 529/18. Tam došlo ke střetu osobního vozidla Peugeot s chodkyní na přechodu pro chodce.

„Při nehodě měl řidič zmíněného vozidla způsobit 18leté dívce zranění dolní končetiny a na místě neprovedl zákonem stanovený postup, zejména to, že celou věc neoznámil na linku 158 a z místa odjel. Jednalo se o muže staršího věku ve zlatém či žlutém vozidle Peugeot v provedení kombi. Dívka byla následně ošetřena s pohmožděnou dolní končetinou v nemocnici,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Policisté pátrají po řidiči výše zmíněného vozidla, ale i svědcích, kteří si mohli celé události všimnout a řidiče vozidla vidět nebo jeho vozidlo poznat. Touto cestou žádáme řidiče vozidla či již zmíněné svědky, kteří by k celé události mohli poskytnout důležité informace, aby se policistům přihlásili na linku 158 nebo přímo dopravním policistům z Mladé Boleslavi na tel. číslo 974 877 657.

About Author