RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Mladoboleslavské koupaliště zahájí sezonu v pátek. V Benátkách je od středy otevřeno

Nejvyšší teploty se v následujících dnech mají pohybovat kolem 26 stupňů Celsia a tak i mladoboleslavské koupaliště na Jičínské ulici zahajuje koupací sezonu. Poprvé otevřeno bude v pátek 3. června a následně každý pátek a o víkendech. Každý den bude otevřeno standardně od července, kdy se také spustí provoz Dětského klubu na koupališti a letní pláž na severním sídlišti.

Ačkoliv ceny letí vzhůru skoro u všeho, vstupné nezdražuje a zůstává stejné jako v loňském roce. Ceník naleznete zde.

Návštěvníci se mohou těšit na vyhřívanou vodu. V areálu dále naleznou vodní svět, dětské hřiště a sportovní hřiště, písečnou pláž se vzduchovou trampolínou a část s občerstvením. Došlo také k obměně lehátek a slunečníků, na rekonstrukci dřevěných prvků (pódium, kiosek a pokladna) a k obnově navigace v areálu.

Koupaliště v Benátkách nad Jizerou zahájilo provoz ve středu 1. června

Voda na koupališti v Benátkách nad Jizerou má 20 stupňů. V době od 1.6.2022 do 24.6.2022 je upravená otevírací doba pondělí – pátek 14:00 – 20:00 za poloviční vstupné. Víkendy je otevřeno v plném rozsahu za plné vstupné. Kondiční plaváni od 1.6.2022 vždy za 20,- Kč. Nově je možné vyrazit na večerní kondiční plavání v čase 19:00 – 20:00.

default

About Author