RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Kriminalisté z Mladé Boleslavi dopadli třiadvacetiletou dealerku pervitinu

Kriminalisté z Mladé Boleslavi dopadli další dealerku pervitinu. Třiadvacetiletá drogově závislá žena měla pervitin nejen užívat a přechovávat tak pro vlastní potřebu, ale i prodávat. To vše od července roku 2021 až do doby zadržení ze strany mladoboleslavských policistů dne 16. února 2022.

„V době zadržení u sebe žena měla 3 tablety extáze, bílou krystalickou látku v sáčku o hmotnosti 0,5 gramu a dále žlutou krystalickou látku o hmotnosti 0,7 gramu. Policisté zjistili, že 23letá žena je dlouholetou uživatelkou pervitinu a ten měla prodávat i ostatním osobám, konkrétně se tak stalo v téměř 30 případech. Policistům se žena přiznala, že pervitin prodávala vždy za částku 1500 Kč za jeden gram. Prodejem pervitinu si vydělávala peníze i na drogy pro vlastní potřebu,“ uvedla mluvčí Policie ČR Barbora Schneeweissová.

Mladoboleslavští kriminalisté proti ženě zahájili trestní stíhání a obvinili jí z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jí hrozí až 5letý trest odnětí svobody.

About Author