RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Hudební událost tohoto léta na Mladoboleslavsku! Na Valečov míří Twenty 4 Seven, Raego a další… Už 26. srpna!

Na opravdu jedinečnou hudební show se mohou těšit fanoušci na Mladoboleslavsku. Už 26. srpna vystoupí na Valečově Twenty 4 Seven feat. Stay-C & Li-Ann. Tato formace patřila v České republice rozhodně k těm nejpopulárnějším kapelám devadesátých let a nyní míří přímo do našeho regionu. Příchozí se mohou těšit i na další zvučná jména, která se na tomto jednodenním večerním festivalu představí. V Bosni u Mnichova Hradiště dále vystoupí český zpěvák a rapper Raego, duo Emily & Justice a kapela Lunetic. Vstupenky budou k dostání v síti TicketLIVE za 550 korun, nebo přímo na místě za 600 korun.

LUNETIC

Lunetic je česká hudební skupina. Jejími členy jsou Václav Jelínek, David Škach a Aleš Lehký. Skupina se proslavila především na konci 90. let 20. století a dodnes si její hity zpívají návštěvníci velkých i menších koncertů. Tešte se na hity jako Máma, Ať je hudba tvůj lék, nebo Chtěl bych tě líbat.

RAEGO

Rapper Raego, vlastním jménem Ladislav Pham sklízí jeden úspěch za druhým. Nedávno vydal duety s Lucií Vondráčkovou, Natálií Grossovou, Jakubem Smolíkem. Navíc letos vyhrál i bronzového slavíka. Jedním z největších hitů je píseň Ty a já, kterou Raego nazpíval s Christinou Delaney.

EMILY & JUSTICE

Krásná zpěvačka Emily a její americký kolega Justice mají na kontě už několik megaúspěchů. Jejich skladba Borovička má už více než 26 milionů shlédnutí a je jednou z nejhranějších skladeb na slovenských zábavách, svatbách a v klubech. Hitem se stala také v České republice. Nezaostává ani píseň Milý môj, v jejím klipu účinkoval Ibrahim Maiga.

TWENTY 4 SEVEN

Twenty 4 Seven je nizozemská formace, která patřila v České republice rozhodně k těm nejpopulárnějším kapelám devadesátých let. Za důležitý můžeme považovat rok 1993, protože se jejich hit Slave To The Music dostal na vrcholky hitparád. Twenty 4 Seven tvoří Stay-C a zpěvačka Li-Ann. Těšte se na hity Is It Love, Take Me Away a další. „Ze všech zemí na celém světě mám vždy radost, když se vrátím do mé nejoblíbenější, České republiky,“ říká v rozhovoru zpěvačka Li-Ann. Už brzy přivítáme kapelu na Valečově.

About Author