RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

FOTO: Policisté v Benátkách nad Jizerou kontrolovali ubytovny i herny ve městě

Policisté z Benátek nad Jizerou podnikli ve středu 3. května další kontrolu ubytoven. V odpoledních a večerních hodinách se vydali na kontroly ubytoven, barů a heren na území Benátek nad Jizerou.

„Do celé akce se zapojilo 8 policistů obvodního oddělení. Při silniční kontrole policisté během dvou hodin zjistili celkem 15 přestupků, které vyřešili na místě pokutou. Jen z řidičů překročil nejvyšší dovolenou rychlost o 33 km/h, a to v místě, kde je povoleno jet maximálně 40 km/h,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

V odpoledních a podvečerních hodinách se policisté vydali hned do 8 ubytoven na území Benátek a do 5 barů a heren. Zkontrolovali 144 osob, kdy zajistili pouze 1 doklad, který prochází pátráním.

„Žádné jiné přestupky či prohřešky ze strany osob žijících na ubytovně nebo ze strany hostů v barech a hernách nezaznamenali. Policisté se při těchto kontrolách zaměřují především na nelegální pobyt osob, pachatele trestných činů nebo osoby v pátrání a samozřejmě i na kontroly podávání alkoholu nezletilým osobám, proto v nich budou i nadále pokračovat,“ dodala Barbora Schneeweissová.

Foto: Policie ČR

About Author