RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Florbalisté Mladé Boleslavi zahájil přípravu na ročník 2023/2024

Úvodním společným setkáním v neděli 14. května oficiálně odstartovala příprava superligového týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Na superligový ročník 2023/2024 v mladoboleslavských barvách se aktuálně připravují tři brankáři a osmnáct hráčů do pole.

Brankáři: Lukáš Bauer, Dominik Hanuš, Tomáš Týc.

Hráči v poli: Dominik Beneš, Jiří Besta, Jakub Bína, Adam Delong, Miroslav Fořt, Ronald Gašparík, Jakub Gruber, Petr Koláčný, Jan Natov, Lukáš Punčochář, Jakub Seibert, Michal Sládek, Patrik Suchánek, Daniel Šebek, Martin Tokoš, Milan Tomašík, Filip Zakonov, Jan Zoufalý.

Jak už bylo avizováno, nováčky v týmu jsou Jiří Besta a Adam Delong z Vítkovic. Do zahraničí mají namířeno Adam Hemerka a Matěj Pěnička.

V kádru nebudou pokračovat oproti minulému ročníku ani Tadeáš Chroust, Matyáš Krebner a Marek Korych. Jejich budoucí angažmá a jeho podoba je v tuto chvíli předmětem jednání. Jakmile budou uzavřena, Bolka o nich bude informovat.

Štěpán Motejzík a Lukáš Procházka jsou novými asistenty v realizačním týmu hlavního kouče Joonase Naavy u superligového mužstva Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Zůstávají v něm také dosavadní asistent Jiří Stožický a silový a kondiční kouč Radek Gwuźdź. Brankáře bude mít na povel Tomáš Fibiger místo Milana Peterky.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav vs Tatran Střešovice – 3. utkání semifinále Livesport Superligy – 01. 04. 2023 – MSH, Mladá Boleslav – (Foto: Martin FLOUSEK / www.florbalmb.cz).

About Author