RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Florbalisté Mladé Boleslavi porazili v Superfinále Tatran Střešovice a získali třetí titul ve své historii

Taktikou svázané superligové utkání rozhodl až v prodloužení Daniel Šebek a Mladá Boleslav porazila Tatran Střešovice 2:1. Pro Boleslav se jednalo o šesté titulové utkání v historii a páté v řadě, které mělo šťastný závěr. První gól zápasu zařídil v první třetině Matěj Pěnička, za hosty vyrovnával na konci druhé třetiny Šimek. Boleslav trefila během utkání také 2x tyč a jeden gól jí nebyl uznán. Na začátku prodloužení měl obrovskou šanči Koláčný, ale vítězství zařídil až o malou chvíli později Šebek.

I s omlazeným kádrem dokázala Mladá Boleslav opět vyhrát základní část a následně uspěla také v play off! Boleslav je opět zlatá – gratulujeme!