RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Do Mnichova Hradiště zamíří 27. května přes 90 liazů! Akce slibuje bohatý doprovodný program

V sobotu 27. května do Mnichova Hradiště zamíří každý, kdo chová v srdci dnes již neexistující značku nákladních vozů LIAZ. Těšit se můžete na desítky veteránů všech výrobních řad, na setkání s účastníky Rallye Dakar, na výstavy, filmové promítání, koncerty a mnoho dalšího. Příchozí mohou navštívit i stánek týmu Orion MRG, který představí současný Dakar. Zpívat bude Olga Lounová, která vystoupí v doprovodu kapely ve 20:30 hodin a vedle svých hitů nabídne i efektní ohňovou show. Na pódiu se ovšem představí například také Pavel Calta.

Akce je spojená s evropským srazem majitelů nákladních vozů značek Škoda a LIAZ. Vozy budou k vidění takřka po celém městě. V Palackého ulici, na parkovišti U Karlových Varů, na dopravním terminálu a na vlakovém nádraží, v litých domcích (ulice Na Výsluní a Polní), před městským kinem nebo v bývalém areálu LIAZu. Těšit se však můžete i na jejich dynamickou prezentaci. Ve 14:00, 15:30 a 17:00 hodin projedou městem kolony nákladních vozů, které zamíří ulicí Víta Nejedlého směrem na Haškov, projedou bývalou továrnou, přes obchvat města se dostanou do Jiráskovy ulice a přes centrum se vrátí na svá místa. Ve 14 hodin na tento okruh vyrazí vozy vystavené na náměstíčku u litých domků, v 15:30 vozy z dopravního terminálu a v 17 hodin vozy z náměstí.

Ve středu 10. května přivítáme ve studiu Rádia MB členy organizačního týmu Martina Weisse a Karla Hubače. Živý rozhovor začne v 10 hodin.

About Author