RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Do Mladé Boleslavi míří taneční mistři světa a Evropy ve standardních a latinskoamerických tancích – blíží se E-Motion Dance Festival

E-Motion Dance Festival míří do Mladé Boleslavi. Největší mezinárodní taneční soutěž v České republice se bude konat 16. – 18. září 2022 ve ŠKODA Muzeu. U příležitosti 15. výročí založili organizátoři novou tradici a to v podobě jedinečné opening night, která tento rok proběhne 16. září a nese název NINE.

Jméno NINE získala, díky snoubení 9 moderních múz umění. Hlavním vrcholem večera budou show 9 tanečních mistrů světa a Evropy ve standardních a latinskoamerických tancích. Program bude obohacený o brazilskou bubenickou show a o hlas českého krále jazzu Jana Smigmatora. Celým večerem provede moderátorská dvojice Jaroslav Kuneš a Petra Kostovčíková. Event s obsazením tanečních párů těchto kvalit nemá v celé Evropě obdoby a lístky můžete vyhrát v Dopoledním rozjezdu na RÁDIU MB.

Mezinárodní soutěž E-Motion Dance Festival snad již ani není třeba představovat. Každoročně se do srdce Evropy, do České republiky, sjede na téměř 1000 tanečních párů z celého světa a nechybí ani světová špička. Přijďte se podívat, kdo bude stát na stupních vítězů a nechat se strhnout skvělými výkony. Vstupenky můžete pořídit zde.

FOTO: boomkats.com

About Author