RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Do Mladé Boleslavi míří světově jedinečná sportovně-kulturní akce E-Motion Dance Festival!

E-Motion Dance Festival se uskuteční od 16.9. do 18.9.2022 ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi. Tato světově jedinečná sportovně-kulturní akce je událost organizovaná Taneční školou COOL DANCE. V rámci tanečního sportu v ČR je největší a nejprestižnější, světově je jednou z největších a charakterem zcela unikátní. Až 700 tanečních párů se každoročně utkává o cenné body do světového ranklistu s pravidelnou účastí finalistů a mistrů evropských či světových pohárů ve všech věkových kategoriích. Další skvělé zážitky čekají na všechny zájemce v Mladé Boleslavi.

Akce je tradiční záležitostí, byť ročníky 2020 a 2021 nebylo možné z důvodů proticovidových opatření možné uspořádat. Akce měla v minulosti název Prague Open Dance Festival a chystal se již 17. ročník. Pro rok 2022 je tudíž plánován rebranding.

V Mladé Boleslavi bude připraven bohatý doprovodný program

Pro veřejnost se chystá mimořádný společenský večer, kde hlavním programem jsou ukázky 9 mistrů světa a Evropy – Night of NINE a vzdělávací Expo s podtitulem „Den zdraví“. V rámci festivalu se budou konat akce světového formátu – vrcholem budou soutěže světového žebříčku typu „World Open“, které se zúčastní dle našich očekávání až 160 nejlepších párů v latinskoamerických a standardních tancích. Vypsané jsou soutěže všech věkových kategorií od Juniorů až po seniorské kategorie.

Festival bude zahájen v pátek 16. září od 19 hodin galavečerem s názvem Night of NINE, kde budou hlavním programem vystoupení pozvaných mistrů světa a Evropy. Program bude doplněn o regionální umělce a součástí večera bude charitativní sbírka Rudolfa Burdy. O kompletním programu, včetně toho doprovodného, bude Rádio MB podrobně informovat ve svém vysílání.

Očekává se návštěvnost celé akce kolem 3000 až 4500 lidí během 3 dní, včetně vzdělávacího Expa a 700 startujících párů napříč všemi soutěžemi.

About Author