Oslava pátých narozenin Rádia MB se uskuteční již tuto sobotu v Bezně na Mladoboleslavsku. Příchozí se mohou těšit na skvělé koncerty, prezentaci řemeslného pivovaru, narozeninovou show, dvě tomboly a rozléhající se štěkot.
Kapely, které to umí pořádně rozparádit
Kapela O5 a Radeček patří u posluchačů Rádia MB k těm nejoblíbenějším a tak se máme na co těšit. Určitě zazní hity jako „HORY“, „I tak to za to stojí“, „Vloupám se“, „BRA3“, „Romantický Smyčce“ a mnoho dalších.
Mezi pravidelné hosty patří určitě Jakub Děkan, který zpíval i na třetích narozeninách Rádia MB a pro velký úspěch si své vystoupení zopakuje také v Bezně.
Nejen pro naše mladší posluchačky chystáme vystoupení zpěváka Sebastiana. Jeho prvním hitem byla píseň „Polety“, kterou vydal v roce 2014. V roce 2015 vydal hit „Toulavá“, tato píseň byla oceněna jako nejstreamovanější v anketě Slavík. Od té doby má Sebastian na kontě nespočet dalších hitů.
Na třetích narozeních Rádia MB vystoupila rovněž kapela De Bill Heads a po dvou letech se tak jedná o další návrat. Počátky skupiny z Turnova sahají až do roku 1996.
Těšíme se na interprety od Ještědu a z Jesenických hor, se kterými oslavíme nejen páté narozeniny Rádia MB, ale stylově také příchod zimy a blížících se Vánoc.
Děkujeme všem sponzorům a partnerům, bez kterých by to nešlo!
Jen díky silným partnerům pro vás můžeme připravit opravdu skvělou narozeninovou show. S hrdostí oznamujeme, že mezi naše partnery patří: Neonlak, JMK System, Antolin Libáň, Fa. Cornel Jaroslav Jiroušek, Magna, Parťákova Hasičárna, Pavel Dušička – koupelny, Zimerstav, E-kondomy, Diesel Auto Junek, Bistro Minigolf a Kardan Expert. Za podporu děkujeme městysu Bezno.
Na co se dále můžete těšit?
V Bezně se můžete těšit na prezentaci a ochutnávky řemeslného pivovaru Garp, velmi bohatou a lechtivou tombolu, dobré pivo, drinky a narozeninovou show. To ovšem není všechno. Po porážce v Moderátorském souboji musí jeden z moderátorů v průběhu večera štěkat pokaždé, když si sním někdo plácne. Bude to Luky a čeká nás velká sranda.
Jak do Bezna?
Vozidlem z Mladé Boleslavi za pouhých 12 minut. Parkování je možné na velkém parkovišti a v nejbližším okolí vedle Domu kultury. Nechte se odvézt od TOP Taxi – z Bolky za 299 korun, velkým vozidlem pro 8 osob za 399 korun. Zlevněné jízdné platí i z dalších míst (tel. 770 660 040). Železniční trať ani stanice na území městyse v současné době nejsou. Nejblíže Beznu je železniční stanice Chotětov ve vzdálenosti 3 km.
Vstupenky pořídíte na TicketLIVE a přímo na místě
Vstupenky se v předprodeji prodávají za 550 korun – pořídíte je zde. Těší se na vás celý tým Rádia MB. Platební kartou na místě platit nelze. Nejbližší bankomaty jsou v Mladé Boleslavi a v Benátkách nad Jizerou.
