RÁDIO MB

JEDINÉ MLADOBOLESLAVSKÉ RÁDIO

Areál pumptracku v Mladé Boleslavi má začít sloužit už za dva týdny

Areál pumptracku v Mladé Boleslavi na Radouči bude hotov na konci května. Umělá dráha tvořená klopenými zatáčkami a boulemi má již finální asfaltový povrch, ale je potřeba provést ještě úpravu terénu, osázení trávou a dokončovací práce.

V areálu betonárky vznikne také betonový skatepark, který bude rozdělen na dvě části – zastřešenou dětskou část se skateboardovým poolem (bazénem) a venkovní část, jejíž betonové překážky budou připomínat ulici, tedy místo, odkud skateboarding vzešel. Projekt dále počítá s venkovní posilovnou, dětskými hřišti a zastřešeným zázemím se šatnami, terasou a případným občerstvením. Zachována bude i stávající dráha pro RC modely, přičemž dojde k její modernizaci, aby splňovala podmínky pro pořádání oficiálních závodů.

Volnočasový areál Betonárka Radouč chce město nabídnout nejen sportovcům, ale celým rodinám. Na volnočasový areál bude proto dále navazovat i plánovaná minizoo, která vznikne v bezprostředním sousedství betonárky. Lokalita tak má ambici stát se odpočinkovou zónou v severní části Mladé Boleslavi s návazností na rekreační využití přírodní památky Radouč.

zdroj: mb-net.cz

About Author